ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה

 

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה

לאחר סיום כל עבודות השיפוץ – עכשיו הזמן לניקיון יסודי

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה, אם זה בית שלם או חידוש ושדרוג דירה קיימת, או אפילו החלפת שירותים או פרקט לרצפה, הבית שלכם יהיה מלוכלך מאוד ומאובק, דבר שמחייב צוות מקצועי ומיומן באופן ייחודי בשביל ניקוי לאחר שיפוץ.

פוליש לרצפות ואריחים

אנו שמחים לעזור בניקוי וניגוב של כל האבק מהקירות, הרצפות והאריחים, המתגים ושקעים, ארונות המטבח, ארונות השינה, המגירות וכו '. המנקים שלנו יעשו ניקיון יסודי לאחר עבודות שיפוץ, ניקיון שיהפוך את הבית שלכם לנקי באמת, נקי בצורה שרק צוות מקצועי ומיומן יכול ויודע לבצע.

אנו נפנה את כל הפסולת מהבית , נאסוף את כל הלכלוך הגדול ולאחר מכן ניגש לעבודת הניקיון הפרטנית לכל רהיט וחפץ בבית, כל חלון ואריחי הבית, ולכ מוצר שנמצא בדירה.

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה שלנו יהפוך את הבית שלכם ללא כתמים, נטול אבק וריח נהדר. הניקיון שלנו ידהים אותך לאחר שנסיים את העבודה. המנקים שלנו מאומנים היטב ומתמחים בעבודות הניקיון , משתמשים בכלי עבודה חדשניים ויעלים, באמצעי הגנה המגנים עליהם ועל הדירה מכל נזק אפשרי במהלך ניקיון הדירה. לצוות ישנו חומרי ניקוי וחיטוי ירוקים, ידידותיים לסביבה, לא מסבים כל נזק לכלי הסניטריה או הריהוט בבית, וחסרי כל רעלים המסוכנים לנשימה של בני אדם.  צוות מיומן ומנוסה ימנע נזקים והוצאות כסף עתידייות מיותרות מבעלי הדירה, בגלל שהם יודעים מה הם עושים, הם יודעים כיצד להתנהג עם כל חומר שקיים בבית, דרכי עבודה ושיטות טיפול וניקוי שונות לעץ, מתכת, זכוכיות ושאר החומרים האפשריים.

דברים שצריך לשים לב לפני ניקיון בתים לאחר שיפוץ

חברת ניקיון מומלצת בחיפה

יש לוודא שכל עבודות השיפוץ ועבודות הקבלן האחרות כמו שירות מיזוג אויר, וילונות , חלונות ותריסים, דלתות או אינסטלציה, מסתיימים לפני שאנחנו באים לניקוי יסודי. אנא תכנן בהתאם והזמן את תאריך הפגישה לניקוי הבית לאחר סיום עבודות השיפוץ לחלוטין. דבר שיגרור את התוצאה הכי טובה עבורך ועבור הבית היקר שלך.

שירותי הניקיון לאחר שיפוץ בחיפה המצוינים שלנו יבטיחו שביתכם יהיה נקי ומצוחצח. אנו מעניקים לבית שלך ניקוי עמוק ומדוקדק. שירות מקצועי יעיל ומהיר זה נועד במיוחד אם יש לך לוח זמנים עמוס ואתה עסוק, נועד עבור כל איש שרוצה שהבית שלו יהיה באמת נקי, לאחר שיפוץ מסיבי  או קבלת דירה חדשה מקבלן, אנו מציעים שירותי ניקיון שבועיים, דו שבועיים או חודשיים.

שכירת שירות ניקיון מסחרי יכולה לעזור לכם לשמור על השירות האיכותי הכולל שהחברה שלכם מציעה, מכיוון שפעולה מסביבה נקייה יכולה לשפר את מוסר הצוות, להרשים את לקוחותיכם ולעזור לכם להבטיח שאתם פועלים בגבולות הרגולציה העסקית. הידיעה הזו פירושה שלרוב הלקוחות יש ציפיות גבוהות לשירותי ניקיון מסחריים, ואל אותם מיומנים לא צריכים להיכשל באספקה. להלן כמה מהדברים העיקריים שעליכם לצפות לקבל כשאתם שוכרים שירות ניקיון מקצועי עבור הנכס המסחרי שלכם:

מגוון שירותים

רוב הניקויים המקצועיים העובדים עם חברות מסחריות או עם פרטים צריכים להיות מסוגלים להציע מגוון רחב של שירותי ניקיון, כולל שואב אבק, ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, פינוי אשפה, טאטוא רצפות, מרצפות אבן ואבן, בקרת מחלות, ניקוי אמבטיה ומקלחת, ניקוי לאחר הבנייה וניקוי חזק בעזרת חומצות וחומרי חיטוי יחודיים. אמנם לא כל חברה תוכל להציע את כל השירותים הללו, אנחנו כן יכולים, ועושים זאת מדי יום. מבחר עבודות הניקיון שלנו עצום ואנו יכולים להתמודד עם כל עבודת ניקיון אפשרית.

להלן כמה מהדברים העיקריים שעליכם לצפות לקבל כשאתם שוכרים שירות ניקיון מקצועי עבור הנכס שלכם:

שירות מותאם אישית

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה יודע שלכל חברה צרכים עסקיים ייחודיים. עליהם להיות מוכנים לברר מהם הצרכים הללו ואז עליהם לפעול למילוי הצרכים הללו. אם אתה זקוק להרבה עבודה, הם צריכים להיות מסוגלים להציע לך חבילה אישית או חוזה ניקיון הניתן להתאמה אישית, על מנת להבטיח שתקבל את העבודה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר.

תקשורת טובה

חברת ניקיון צריכה להיות מוכנה ויכולה לעסוק בפידבק דו כיווני, כלומר היא צריכה להיות מסוגלת להסתגל לכל דאגה או ביקורת נוספת ממך, אך עליה להיות מסוגלת להציע הצעות לחברה, על מנת לעזור כדי לשפר את הניקיון הכללי שלך.

עקביות

בעוד שחברות ניקיון מסוימות מצוינות בתחילת העבודה, איכות עבודתם עשויה להתחיל לרדת לאורך זמן. חברת ניקיון מסחרית טובה צריכה להיות עקבית. כשאתה שוכר חברת ניקיון, עליך לדעת שהתוצאות תמיד יהיו מצוינות. זה קשה לביצוע ולמעקב , התוצאות שתראו אצלנו הם תמיד יהיו טובות ומעוררות פליאה.

ערך

כשאתה שוכר חברת ניקיון מקצועית, חפש ערך ולא מחיר. בעוד שחברות מסוימות עשויות להציע לכם מחירים נמוכים, איכות השירותים שלהם עשויה להיות נמוכה גם כן ואפילו לגרום לנזקים כספיים בטווח הרחוק לביתך ולמוצרים הנמצאים בו . ודא שאתה מקבל את החברה הנכונה והמתאימה ביותר עבור היקר לך מכל .

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה של חברת אדר, מבטיחה שלך שירות ואיכות ללא פשרות, צור קשר טלפוני עכשיו, לקבלת הצעה משתלמת והוגנת.

.שירותי ניקיון בפריסה ארצית

חברת ניקיון, חברת ניקיון בחיפה, חברת ניקיון בקריות, חברת ניקיון בקרית אתא, חברת ניקיון בקרית מוצקין, חברת ניקיון בקרית ביאליק, חברת ניקיון בקרית חיים, חברת ניקיון בקרית ים, חברת ניקיון בחוף הכרמל, חברת ניקיון בטירת הכרמל, חברת ניקיון בכרמל, חברת ניקיון בעתלית, חברת ניקיון ביקנעם, חברת ניקיון בזכרון יעקב, חברת ניקיון בטבעון, חברת ניקיון בצפת, חברת ניקיון בטבריה, חברת ניקיון בנימינה, חברת ניקיון בכרמיאל, חברת ניקיון בקרית שמונה, חברת ניקיון בנהריה, חברת ניקיון בנוף הגליל, חברת ניקיון בצפון

 

 

 

 

השארת תגובה

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה

 

ניקוי דירה לאחר הבנייה מבוצעת על ידי ״אדר״ חברת ניקיון חיפה התאם אישית את השירותים שלך והתמקד בהעברה, לא בניקיון התקשרו אלינו 054-258-1898.

 

אם סיימתם לאחרונה לשפץ ולעצב מחדש את ביתכם, בהחלט הבנתם שנשארו אבק ופסולת כבדים/עדינים ברחבי האזור החדש. כאשר פרויקט הביתי הושלם, הרבה אבק אמור להופיע וכאן אנו ניכנסים לתמונה כדי להבטיח לכם שירות ניקיון מקצועי ומומלץ שיתן לכם שקט של ניקיון והתחלה חדשה בביתכם החדש אנו בקיאים בשירותי ניקיון לאחר הבנייה.

 

״אדר״ חברת ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה יהפוך את הנכס שהוקם מחדש מאובק לאזור נקי ונוצץ אחרי הכל, אם כבר ביליתם זמן רב בשיפוץ אזור הבית, יתכן שלא תרצו להקדיש זמן רב יותר לניקויו או שזה יתיש אתכם ולא תרצו להתעסק בזה.

תן ל ״אדר״ חברת ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה לעזור לך!

 

אנו מספקים ניקיון בתים ומשרדים לאחר שיפוץ ולפני כניסה כבר שנים ומיומנים היטב בסוג הניקיון המיוחד והכרוך בשירות זה האזור החדש ששופץ יקבל את תשומת הלב הבאה: חברת ניקיון לאחר שיפוץ

 • הסרת צבע וחומרי שיפוץ
 • ניקוי מלא של שיפוץ אמבטיה
 • ניקוי אוורור
 • ניקוי מטבח בעקבות ריצוף טרי
 • ניקוי מכשירים (כיריים, מקרר, מיקרוגל, מדיח כלים, מכונת קפה וטוסטר)
 • ניקוי אשפה וסילוק
 • קירות וניקוי פנלים
 • ניקוי ארונות מבפנים ומבחוץ
 • דלתות, מסגרות, מתגי תאורה וניקוי ידיות
 • מראות, דלתות זכוכית
 • אמבטיה, מקלחון חיטוי מלא
 • אסלה מחוטאת מבפנים ומבחוץ
 • ניקוי לאחר שיפוץ המותאם אישית לצרכים שלך
 • ניגוב כל המשטחים באמצעות נוזלי ניקוי שלא יפגעו בצבע טרי

מקרה לדוגמא

הנכס של אחד מלקוחותינו עבר שיפוץ מאסיבי. לאחר השלמתו היה הבית מכוסה אבק ופסולת מפינה לפינה. החל מתרסיסי צבע עד לכלוך, אריזות של כלל המוצרים החדשים בבית, פסולת של שבבי עץ , אריחים, זכוכית וחלקיקי אבק אחרים שחדרו לכל חלק בביתם שהושלם לאחרונה. המשפחה לא הצליחה לנהל את היקף הניקוי הנדרש בכוחות עצמם, ולכן גייסו אותנו לעזרה. צוות המנקים המתמחים לניקיון אחר שיפוץ שלנו, פינה את כל הנקודות של פסולת ואבק, והבטיח שהבית שלהם ייראה חדש לגמרי ומוכן למעבר חזרה. קריאות הפליאה והתודות לצוות שלנו היו עצומות ונהדרות – הם אלה שגורמות לנו לקום כל בוקר מחדש לצאת ולעבוד בעבודה שאנו אוהבים, ולשרת לקוחות מגוונים מכל מגזר ומקום בארץ.

"חברת ניקיון לאחר שיפוץ" ידועה גם בשמות נוספים רבים כמו : ניקוי לפני כניסה לבית, ניקיון לאחר בנייה, ניקיון דירה שכורה, ניקיון יסודי אחרי שיפוץ, חברות ניקיון, ובתים אחרי שיפוץ, ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה, ניקיון בתים בחיפה, פוליש בחיפה, פוליש לרצפה בחיפה, צור קשר.

בין אם אתם מחפשים כל אחד מאלו, ואתם רוצים שהעבודה תתבצע נכון – ללא קשר לגודל השיפוץ או סוג הנכס, צרו איתנו קשר טלפוני עכשיו, ואנו נפתור לך את כל מבוקשך. לחברת ניקיון להב יש צוות עובדים מיומנים ואמינים שיש להם סבלנות, ניסיון ותשומת לב לפרטים הנדרשים לטיפול בכל ניקוי שלאחר שיפוץ כלשהוא. אנו מאורגנים היטב, זריזים וגמישים ומצוידים בכל הציוד, המוצרים והידע הדרושים בכדי לגרום לבית שלכם להאיר שוב תוך זמן קצר.

 

שום עבודה אינה זהה, כל בית ודירה שונה מהאחר במבנה, בסוג ואופי הניקיון. התקשרו אלינו ללא התחייבות וקבעו פגישה לפני כל מעבר דירה, בה נתאים לכם פיתרון ניקוי מקצועי שיתאים לצרכים ולתקציב שלכם בדיוק.

אודותינו

אנו כאן בכדי להפוך את הבית או המשרד שלכם למקום נקי ושמח שתמיד רציתם שיהיה. אנחנו חברת ניקיון המנוהלת כמשפחה עם סטנדרטים גבוהים של מטרות ויעדים שיעלו על הציפיות שלכם.

אנו חברה לניקיון אחרי שיפוץ המדורגים הכי גבוה בחיפה ואיזור הצפון. אמינים במיוחד, ידידותיים, ומעל הכל – מעולה בניקיון – המיועד ליחידים ומשפחות שרוצות עבודת ניקיון מדהימה שנעשית בזמן, בכל פעם, ובמחיר שהם יכולים להרשות לעצמם.

חברת ניקיון להב מציעה תפריט שירותים מלא המיועד להפוך את הבית, המשרד או הנכסים האחרים שלך למנצנץ בשלמות. בין אם מדובר בחידוש של הבית, סיום של חוזה שכירות או נקיון רגיל שאתה צריך, צוות המומחים שלנו- בשילוב של חומרי ניקוי בעלי שם ידהימו אתכם במה שהם מסוגלים להשיג בביתכם. אנו מחויבים לשביעות רצונכם ויצרנו תוצאות מדהימות לבעלי בתים, בעלי אדמות, מנהלי נכסים ועסקים בכל רחבי הארץ.

מכיוון שאנו מציעים אחריות של 100% שביעות רצון , אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאנחנו תמיד עומדים בהבטחות שלנו!

יש לנו ביקורות מירביות באינטרנט ודירוג גבוה מלקוחות שקיבלו את השירותים שלנו, אהבו את מה שאנו ביצענו עבורם והמליצו לאחרים להישתמש בשירותים שלנו. נשמח להזדמנות להרשים גם  אותך!

בסופו של דבר, הנכס החדש שלכם ינוקה ביסודיות עד שייראה יפה חדש ונוצץ

אם הצוות שלנו מבחין בבעיות באיכות הבנייה או מוצא אזורים הזקוקים לתשומת לב מיוחדת בבנייה, אנו נביא זאת לידיעתך אנו יכולים גם להמליץ ​​על מומחים שיעזרו לך עוד יותר אם רק ביליתם זמן רב בשיפוץ הבית, הדבר האחרון שתרצו לעשות הוא להתחיל לנקות את הבלגן שנשאר מאחורי שיפוץ הבית ניקיון ופוליש של ״אדר״ מספק שירותי ניקיון לאחר שיפוץ .

אנחנו עושים הרבה יותר מאשר רק לנגב את הרצפה

״אדר״ חברת ניקיון מציעה שירותי ניקיון ידידותיים, יעילים ואמינים, ניקוי מסחרי ופועל עם ציוד ניקוי מודרני וקל משקל ומשתמש ב פתרונות ניקוי ירוקים ויעילים שלא יפגעו באזורים צבועים ומעוצבים מחדש. עבודות ניקיון לאחר שיפוץ או בנייה דורשות טיפול ניקיון מיוחד נוסף ש-  ״אדר״ חברת ניקיון וניקוי מסחרי יכול לספק כדי להציץ אל הניצוץ והברק של ביתך בחיפה והקריות.

שירותי ניקיון אמינים במחירים סבירים עבור בתים בחיפה צרו קשר לקבלת הערכה בחינם וייעוץ לניקיון ללא התחייבות באמצעות התקשרות 054-258-1898.

 

שירותי ניקיון בחיפה והקריות

 

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה מספק ניקוי מעברים או מעבר יעיל ואיכותי במחירים נוחים, צוות הניקיון המיומן שלנו יעזוב את ביתכם הישן במצב מעולה ויבטיח כי הבית החדש שלך מוכן – כל שעליכם לעשות הוא לפרוק! הבחירה הראשונה של מנהלי נכסים וחברות נדל"ן, ״אדר״ חברת ניקיון מספקת ניקיון עמוק, חיטוי ונפטרת מאי סדר בכל חדר בבית הישן או החדש שלך.

 

ניקוי מלא של כל אזורי המגורים כולל מרתף, אולמות משחקים וחדר כביסה.

 

בין אם אתם עוברים לגור בבית קרקע, דירה, פנטהאוז, או משרד, ״אדר״ חברת ניקיון מומלצת בחיפה מספקת חבילות ניקיון שיכולות לכלול ניקוי פנים מאוכלס או  ניקוי פנים ריק.

התקשר ל ״אדר״ ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה חברת ניקיון שלך להתחלה חדשה בדרך שלך. 054-258-1898

 

שירותי הניקיון שלנו בחיפה והקריות מכסים את המצבים הבאים:

* עוברים לבית חדש

* עוברים מבית ישן

* ניקיון בית לפני מכירה

* בעלי בית המנקים מגורים לדיירים חדשים

 

תן ל״אדר״ חברת ניקיון להתמודד עם בית ישן/חדש!

 

לא משנה באיזה סיטואציה אתם נמצאים, אם מישהו עובר מבית מגורים תמיד יהיה אבק, לכלוך כתמי שמן במטבח, ניקוי רובה, ניקוי והרחקת צואת יונים ועוד ועוד ועוד לאורך כל הדרך, מכל סיבה שתצטרך לנקות את הנכס, אנו יכולים לעזור לך אנו מציעים גם שירותי ניקיון לפני מעבר.

אם יש לך שאלות, התקשר אלינו, נשמח לשמוע ממך. אם תרצה לשלוח לנו דוא"ל, אל תהסס למלא את הטופס בדף יצירת הקשר ונחזור אליך בקרוב.

ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה